Gabinety Ginekologiczne
Ginekolog Szczecinek

O nas
Zespół gabinetów ginekologicznych NZOZ „Dr Ewa” specjalizuje się w diagnostyce i terapii schorzeń z zakresu ginekologii i położnictwa. Swoją opieką otaczamy wszystkie kobiety, niezależnie od ich wieku, gdyż zajmujemy się również ginekologią dziecięcą i dziewczęcą.

Intencją naszą jest zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych w oparciu o zastosowanie najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. Wykonujemy ginekologiczne badania USG oraz badania Dopplerowskie w diagnostyce chorób kobiecych oraz w położnictwie, aparatem GE Voluson E6 z technologią 3D/4D, tym samym mamy możliwość wykonywania pełnego zestawu badań diagnostycznych u kobiety i płodu, zapewniając jednocześnie możliwość obejrzenia dziecka w obrazie trójwymiarowym , w czasie rzeczywistym oraz nagrania filmu z badania. W oparciu o standardy wyznaczone przez Fetal Medicine Foundation prowadzimy badania prenatalne w pełnym zakresie na wszystkich etapach rozwoju wewnątrzmacicznego dziecka.

Prowadzimy również diagnostykę i leczenie w obszarze niepłodności, starając się rozwiązywać ten problem poprzez wnikliwą analizę diagnostyczną oraz nowoczesne leczenie.

Jesteśmy wykwalifikowanymi lekarzami, którzy w oparciu o najnowocześniejszą aparaturę medyczną, prowadzą pełną opiekę w zakresie diagnostyki kobiety ciężarnej oraz płodu, wykorzystując przy tym swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne, pozwalają na pełną diagnostykę i leczenie w jednym miejscu.

Szanujemy wydane u nas pieniądze i optymalizujemy proces leczniczy nie tylko ze względu na oszczędność, lecz także w trosce o poświęcony przez pacjenta czas na wizyty lekarskie, badania itd. Wszystkie wyniki badań wykonanych w naszym Gabinecie trafiają bez udziału pacjenta do jego kartoteki, a o nieprawidłowościach informujemy listownie lub telefonicznie, przekazując jednocześnie właściwe zalecenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby Gabinet był profesjonalny i przyjazny pacjentom oraz by z naszą pomocą szybko wracali do zdrowia. Problemy naszych pacjentów dotyczą ich intymnej sfery życia, stąd właściwa atencja i zrozumienie stanowią integralną część naszej pracy i w naszym pojęciu świadczą o profesjonalizmie lekarza

Copyright © 2020 Gabinety Ginekologiczne w Szczecinku dr. Marek i dr. Ewa Ogrodzińscy. All Right Reserved.

.">